Megapolis plus
Megapolis plus
Харків
Показати телефон
Рекомендувати

Оренда комерційної нерухомості (18)

  • Megapolis plus
    68 000 грн/міс
    179 грн/м²

    Гімназійна набережна вул. (Червоношкільна набережна), 26

    багатофункціональне приміщення
    380 м²
    сьогодні
    призначення під будь-яку діяльність у Основ'янському районі, Гімназійна Набережна, 26. Об'єкт розташован на червоній лінії, панорамні вікна Локація з гарним трафіком. Загальна площа приміщення 330м² по 1-му поверху та підвал площею 50м². У наявності всі комунікації, а саме система електропостачання 27 кВт (3ф), автономна система опалення (газ.котел), водопостачання, каналізація, приливно-витяжна система вентиляції, рекуперація пожежна та охоронна сигналізація.
    Рієлтор
  • Megapolis plus
    28 000 грн/міс
    98 грн/м²

    Науки вул., 31

    багатофункціональне приміщення
    285 м²
    вчора
    ОРЕНДА ПРИМІЩЕННЯ Пр-т Науки, 31 Площа загальна: 285 м² Площа кабінетів: 163 м² Площа кухні: 11 м² 3 поверх Кабінетна система 13 кабінетів 2 санвузли Кухня Окремий вхід Гарний ремонт 
Вартість: 28 000 грн/міс
 Тел.: [телефон приховано] Пропозиція від агенції нерухомості "Megapolis Plus"
    Рієлтор
  • Megapolis plus
    55 000 грн/міс
    250 грн/м²

    Пушкінська, 33

    приміщення вільного призначення
    220 м²
    вчора
    ОРЕНДА ПРИМІЩЕННЯ • Вул. Григорія Сковороди, 33 • Червона лінія • Загальна площа: 220 м² • Поверх: 1 • Приміщення ідеально підійде під банк, магазин, аптеку та інше. • Чудове розташування • 1 м² = 250 грн Вартість: 55 000 грн/міс Тел.: [телефон приховано] Пропозиція від агенції нерухомості "Megapolis Plus Group" Нерухомість - ваша. Турбота - наша.
    Рієлтор
  • Megapolis plus
    244 700 грн/міс
    140 грн/м²

    Потебні вул., 9

    приміщення вільного призначення
    1750 м²
    сьогодні
    ОРЕНДА ПРИМІЩЕННЯ • Вул. Потебні, 9 • Київський район • Загальна площа: 1 750 м² • Площа ділянки: 10 соток • Поверховість: 4 • Матеріал стін: цегла • Зданий в експлуатацію Вартість: 244 700 грн/міс Тел.: [телефон приховано] Пропозиція від агенції нерухомості "Megapolis Plus Group" Нерухомість - ваша. Турбота - наша.
    Рієлтор
  • Megapolis plus
    50 000 грн/міс
    313 грн/м²

    Ярослава Мудрого вул. (Петровського), 37

    багатофункціональне приміщення
    160 м²
    сьогодні
    ОРЕНДА приміщення у центрі міста Загальна площа складає 160 метрів на червону лінію виходить дві широкі вітрини та окремий вхід, площа першого поверху 160 м². заведено 40 кВт електрики. приміщення ідеально під магазин або під громадське харчування в прохідних торгових місцях, зверніть увагу на цей об'єкт! вартість оренди 50 тисяч гривень також розглядаємо продаж
    Рієлтор
  • Megapolis plus
    25 000 грн/міс
    125 грн/м²

    Героїв Харкова, 27

    приміщення для надання послуг
    200 м²
    сьогодні
    ОРЕНДА РЕСТОРАНУ Пр-т Героів Харкова, 27 Площа: 200 м² Ділянка: 2 сотки 1/1 поверх Договір оренди землі до 29 року Тераса, мангальна зона, та все обладнання

 Вартість: 25 000 грн/міс
    Рієлтор
  • Megapolis plus
    20 000 грн/міс
    118 грн/м²

    Волонтерська вул. (Соціалістична), 74

    багатофункціональне приміщення
    170 м²
    вчора
    Megapolis plus пропонує оренду Приміщення під магазин (обладнан під мясний) Площа 170 метрів Прохідна локація Великий трафік Та густонаселений житловий масив Вартість 20 тисяч гривень [телефон приховано]
    Рієлтор
  • Megapolis plus
    1 000 $/міс
    5 $/м²

    Лермонтовська, 10

    багатофункціональне приміщення
    210 м²
    вчора
    ОРЕНДА ОФІСУ • Вул. Лермонтовська, 10 • Загальна площа: 210 м² • Кількість кімнат: 15 • Поверх: 3 • Поверховість: 4 • Сучасний ремонт Вартість: 1 000 $ Тел.: [телефон приховано] Пропозиція від агенції нерухомості "Megapolis Plus Group" Нерухомість - ваша. Турбота - наша.
    Рієлтор
  • Megapolis plus
    30 000 $/міс
    375 $/м²

    Ярослава Мудрого вул. (Петровського), 14/65

    багатофункціональне приміщення
    80 м²
    вчора
    Оренда фасадного приміщення в центрі Харкова Здається в оренду комерційне приміщення у самому центрі міста, на перехресті вул. Чернишевського та вул. Ярослава Мудрого. Основні характеристики:    •   площа — 80 м²    •   червона лінія, фасадний вхід    •   активний пішохідний та автомобільний трафік    •   автономне опалення    •   підключені всі необхідні комунікації    •   правильне планування приміщення Ідеально підійде під: магазин, салон, офіс, шоурум, кав’ярню або інший бізнес. Вартість оренди: 30 000 грн/місяць. Власник надає орендні канікули та готовий розглянути різні пропозиції від орендарів. Телефонуйте для детальної інформації та перегляду. [телефон прих...
    Рієлтор
  • Megapolis plus
    30 000 грн/міс
    375 грн/м²

    Ярослава Мудрого вул. (Петровського), 14/65

    багатофункціональне приміщення
    80 м²
    вчора
    Рієлтор
  • Megapolis plus
    8 000 грн/міс
    242 грн/м²

    Римарська вул., 26

    багатофункціональне приміщення
    33 м²
    вчора
    Оренда офісу в самому центрі міста! Пропонується в оренду офісне приміщення по вул. Римарська — одна з найпрестижніших локацій у центрі. Площа: 33 м² Поверх: 1-й Окремий вхід Капітальний сучасний ремонт Підходить під будь-який вид діяльності Відмінний варіант для бізнесу завдяки активному пішохідному та автомобільному трафіку. Вартість: 8 000 грн комунальні Телефонуйте та записуйтесь на перегляд — вигідні пропозиції швидко знаходять орендаря!
    Рієлтор
  • Megapolis plus
    7 000 грн/міс
    108 грн/м²

    Домобудівельна вул., 5

    багатофункціональне приміщення
    65 м²
    2013 рік побудови
    2 дні тому
    Здається в оренду сучасне комерційне приміщення в одному з найбільш перспективних районів міста — Олексіївка, вул. Домобудівельна, 5. Новобудова, великий житловий комплекс із активним пішохідним трафіком та розвиненою інфраструктурою. Приміщення розташоване на 1-му поверсі, що забезпечує зручний доступ для клієнтів та гарну видимість для вашого бізнесу. Загальна площа — 65 м². Виконаний сучасний ремонт, приміщення світле, охайне та готове до роботи. Ідеально підійде під офіс, салон, магазин, студію, кабінет, сферу послуг або інший вид діяльності. Переваги: • перший поверх • сучасний житловий комплекс • зручний під’їзд • активний житловий район • універсальне призначення приміщення Вартіс...
    Рієлтор
  • Megapolis plus
    50 000 грн/міс
    313 грн/м²

    Ярослава Мудрого вул. (Петровського), 37

    офісне приміщення
    160 м²
    2 тиж. тому
    Рієлтор
  • Megapolis plus
    35 000 грн/міс
    438 грн/м²

    Ярослава Мудрого вул. (Петровського), 16

    багатофункціональне приміщення
    80 м²
    2 тиж. тому
    Оренда приміщення 80м2. Ярослава Мудрого/Чернишевська Червона лінія.Фасадне приміщення. Під любу діяльність/ Магазин, Аптека, Нотаріат, офіс. Потужність 10 кВт. Вартість 35000грн.
    Рієлтор
  • Megapolis plus
    15 000 грн/міс
    77 грн/м²

    Науки просп. (Леніна), 35

    багатофункціональне приміщення
    195 м²
    1960 рік побудови
    3 тиж. тому
    Агенція нерухомості "Megapolis Plus" пропонує новий ексклюзивний обʼєкт: ОРЕНДА ПРИМІЩЕННЯ Пр-т Науки, 35 3 кімнати Площа: 195 м² Цокольне приміщення Окремий вхід Регулювання опалення 2 входи Вартість: 15 000 грн/міс
    Рієлтор
  • Megapolis plus
    1 200 $/міс
    5 $/м²

    Науки вул., 77

    багатофункціональне приміщення
    250 м²
    3 тиж. тому
    ОРЕНДА РЕСТОРАНА «Le Grand» Пр-т Науки, 77 Повністью обладнан 150 м² ресторан з кухнею 100 м² тераса Вартість: 1 200 $ Тел.: [телефон приховано] Пропозиція від агенції "Megapolis Plus"
    Рієлтор
  • Megapolis plus
    63 000 грн/міс
    286 грн/м²

    Пушкінська, 33

    багатофункціональне приміщення
    220 м²
    3 тиж. тому
    ОРЕНДА ПРИМІЩЕННЯ • Вул. Григорія Сковороди, 33 • Червона лінія • Загальна площа: 180 м² • Поверх: 1 • Приміщення ідеально підійде під банк, магазин, аптеку та інше. • Чудове розташування • 1 м² = 350 грн Вартість: 63 000 грн/міс Тел.: [телефон приховано] Пропозиція від агенції нерухомості "Megapolis Plus Group" Нерухомість - ваша. Турбота - наша.
    Рієлтор
  • Megapolis plus
    11 000 $/міс
    10 $/м²

    Слюсарний, 3

    багатофункціональне приміщення
    1100 м²
    3 тиж. тому
    Оренда окремої будівлі в центрі Харкова Пропонується в оренду окрема будівля зі своїм закритим двором та підвалом у центральній частині міста, район Історичного музею. Загальна площа — 1100 м². Будівля з новим сучасним ремонтом, повністю готова до роботи. Оснащена всіма необхідними комунікаціями, встановлені нові меблі. Переваги об’єкта: • окрема будівля • власний двір • наявність підвалу • сучасний ремонт • центральна локація • готовність до експлуатації 150 кВ Ідеально підійде під: • навчальний заклад • освітній центр • приватну школу • мовну школу • офіс великої компанії Вартість оренди — 10 $/м
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію