Megapolis plus
Megapolis plus
Харків
Показати телефон
Рекомендувати
16
Років на ринку
1
Верифікована
рекомендація
2
Роки на сайті
10
Рієлторів
148
Оголошень
3 778
Рекламна
активність

Портфоліо реалізованих об’єктів (89)

  • продано
    Megapolis plus
    28 200 $
    588 $/м²

    Архітекторів вул., 32

    2 кімнати
    48 / 29 / 7 м²
    поверх 9 з 9
    8 міс. тому
    Продам 2к кв Алексеевка ул. Архитекторов 32 9/9 + тех этаж , выполнен ремонт крыши . Площадь 48м2 Жилая 29, кухня - 7 Комнаты раздельные Ремонту 5 лет , в санузле - 15 лет . Все поменяно , фасад утеплен. Продажа с мебелью и техникой Цена 32000$ [телефон приховано]
  • продано
    Megapolis plus
    40 000 $
    930 $/м²

    Науки просп. (Леніна), 64

    2 кімнати
    43 / 28 / 7 м²
    поверх 2 з 9
    9 міс. тому
    Продам 2-х комнатную квартиру на Павловом поле возле метро.. пр. Науки, 64. Метро 23 августа - 3 мин. пешком. До центра Харькова две остановки метро. Кирпичный 9-ти этажный дом с лифтом. Квартира на 2 этаже. Площадь 43 м2. Формат планировки: две раздельные комнаты, кухня, санузел совмещенный с ванной, остекленный балкон, коридор. Состояние квартиры - отличное жилое. Капитальный ремонт всей квартиры, где заменены трубы, стояки, система отопления, электропроводка. Комнаты и кухня меблированы. Есть кондиционер, бойлер. Техника остается. Дом газифицирован. Окна металлопластиковое, остекление балкона - дерево. Современно, комфортно, уютно. Можно заходить и жить! Максимально удобный район для...
  • здано
    Megapolis plus
    5 000 грн/міс

    Жуковського просп., 1

    2 кімнати
    47 / 22 / 11 м²
    поверх 1 з 9
    7 міс. тому
    Сдам 2х к кв 1/9 по пр Жуковского, 1. Квартира после ремонта. Есть все необходимое для комфортного проживания, без животных. 5000+ ком.услуги Т. [телефон приховано] Т.[телефон приховано]
  • продано
    Megapolis plus
    250 000 $
    1 506 $/м²

    Сумська вул. (Карла Лібкнехта), 130-Г

    5 кімнат
    166 / 100 / 40 м²
    поверх 2 з 9
    7 міс. тому
    🏙 ЖК «Фаворит» | Центральний парк | Центр міста Пропонується сучасна резиденція преміум-класу у самому серці міста — там, де комфорт поєднується з престижем. Будинок елітного рівня з підземним паркінгом у два рівні, цілодобовою охороною та закритою територією для мешканців. 🌿 Про квартиру: Абсолютно нова, простора оселя з дизайнерським ремонтом у світлій кольоровій гамі. Продумане планування, дорогі матеріали, меблі та техніка від провідних брендів — усе створено для життя без компромісів. 🔥 Переваги: • Індивідуальне газове опалення • Закрита територія з контролем доступу • Преміальна локація поруч із Центральним парком • Висока якість виконання ремонту — робили “для себе” 💎 Ідеальн...
  • здано
    Megapolis plus
    4 500 грн/міс

    Чернишевська вул., 71

    1 кімната
    28 / 23 / 5 м²
    поверх 2 з 2
    7 міс. тому
    Здам у довготривалу оренду чудову затишну квартиру за адресою вул. Чернишевська, 71. В самому центрі Незламного міста Харків. До 2 станцій метро Університет і Ярослава Мудрого 10хв пішки. Квартира обладнана всім необхідним для комфортного життя, є кондиціонер. Ціна місячної оренди квартири становить 4500грн+комунальні платежі. Телефонуйте!
  • продано
    Megapolis plus
    37 000 $
    712 $/м²

    Ляпунова вул., 9

    2 кімнати
    52 / 28 / 8 м²
    поверх 16 з 16
    7 міс. тому
    Продаж квартири на Ляпунова 9, пр. Науки 16/16 поверх Площа 52/28/8 Сучасний ремонт Меблі, техніка Підходить пед Є-відновлення . Інфраструктура: Центр міста
  • продано
    Megapolis plus
    39 500 $
    988 $/м²

    Ньютона вул., 104

    1 кімната
    40 / 17 / 9 м²
    поверх 3 з 9
    9 міс. тому
    Новий ЕД Ньютона 104 3/9 40 метрів Сучасний дизайнерський ремонт Меблі і техніка Вартість 42 тисячі [телефон приховано]
  • продано
    Megapolis plus
    20 000 $
    613 $/м²

    Перемоги просп., 78а

    1 кімната
    33 / 16 / 7 м²
    поверх 7 з 12
    8 міс. тому
    Продам однокімнатну квартиру за адресою пр-т Перемоги, 78а. Габарити квартири 32,6/16,5/6,5. В квартирі с/в роздільний, ванна. Квартира розташована на 7 поверсі 12-ти поверхового будинку. Телефонуйте! Покажемо в зручний для вас час! [телефон приховано], [телефон приховано], [телефон приховано]
  • продано
    Megapolis plus
    39 900 $
    887 $/м²

    Європейська вул. (Новгородська), 4п

    2 кімнати
    45 / 27 / 7 м²
    поверх 7 з 9
    8 міс. тому
    Megapolis plus пропонує новий об'єкт 2 х кімнатна квартира з капітальним ремонтом за адресою вулиця Европейська 4 А розташована на 7 поверсі 9 ти поверхового будинку будинок цегляний формат квартири: спальня, кухня гостинна документи готові Вартість 39900 $ До метро Наукова і Бот. Сад 15 хв пішки Е -відновлення так! [телефон приховано], [телефон приховано], [телефон приховано]
  • продано
    Megapolis plus
    16 500 $
    418 $/м²

    Роганська вул., 100в

    1 кімната
    40 / 18 / 8 м²
    поверх 8 з 9
    8 міс. тому
    1 Комнатная Квартира Рогань Восточный метро Индустриальная Отличный Вариант Для Жизни. Тёплая и Светлая Улучшенка Ждёт Вас! Предлагаем реальную 1 комнатную квартиру по адресу: ул.Роганская 100в. Хорошая транспортная развязка, остановка транспорта возле дома. Метро Индустриальная, можно подъехать-10минут или дойти пешком-25минут. Рядом супермаркет АТБ, магазины, аптеки, Новая Почта, Фитнес центр, кафе. Возможность экономии времени для ежедневных потребностей - продуктовых и товарных закупок, а также здорового образа жизни и отдыха. Недалеко поликлиники взрослая и детская, дошкольные и школьные учреждения. Двор с местами для отдыха, детской площадкой и возможностью парковки автомобиля....
  • продано
    Megapolis plus
    38 500 $
    875 $/м²

    Валентинівська вул. (Блюхера), 26

    2 кімнати
    44 / 28 / 7 м²
    поверх 6 з 9
    10 міс. тому
    Агенство "Megapolis plus" предлагает к продаже комфортную квартиру по адресу Гвардейцев-Широнинцев 53 (Салтовский р-н) в 7 минутах хотьбы от м. Студенческая. Продажа квартиры в доме чешской планировки. Просторные комнаты. Капитальный ремонт. Замена труб, окон, новые батареи. Возле дома находяться много продуктовых магазинов.
  • продано
    Megapolis plus
    23 300 $
    518 $/м²

    Харківських Дивізій вул., 13

    2 кімнати
    45 / 28 / 6 м²
    поверх 1 з 5
    9 міс. тому
    Продаж 2 кімнатної квартири Вул Харківських дивізій 13 1/5 Загальна площа 44.5 м2 Стан житловий Мпв, є решітки на вікнах Без балкону Розглядають продаж по сертифікату є відновлення Вартість знижена 23300 [телефон приховано] Катерина Ан Megapolis plus
  • продано
    Megapolis plus
    22 500 $
    632 $/м²

    Барабашова вул., 10а

    1 кімната
    36 / 15 / 7 м²
    поверх 1 з 9
    10 міс. тому
    Продаж 1 кімнатної квартири Жк Пташка Вул Барабашова 10 А 1/9 Загальна Площа 35.6 м2 Все залишається в квартирі Розглядають сертифікат є відновлення [телефон приховано]Катерина АН Megapolis plus
  • продано
    Megapolis plus
    62 600 $
    869 $/м²

    Мирослава Мисли вул. (Цілиноградська), 48в

    2 кімнати
    72 / 40 / 10 м²
    поверх 8 з 16
    1 р. тому
    Продам 2-х комнатную квартиру в центре Алексеевки. ЖК Молодежный. ул. Мирослава Мисли (Целиноградская), дом 48в. Метро Алексеевская - 3 мин. Средний подъезд, 8 этаж. Площадь 71,9 м2. Дом постройки 2011-2012 года, каркас железобетон, внешние и внутренние стены красный кирпич. Стоит внутри микрорайона. Территория закрытая и ухоженная озеленением, оборудована детскими площадками и стоянками для авто. Важно! Безопасность! Дом с видеонаблюдением внутри и снаружи. На входе во двор, подъезд и этаж стоят магнитные замки. Окна квартиры выходят на юго-запад. Открываеться красивый панорамный вид. Квартира наполнена светом и уютом! Формат квартиры: две отдельные комнаты, просторная кухня, раздельный...
  • продано
    Megapolis plus
    50 000 $
    707 $/м²

    Заливна вул., 8а

    2 кімнати
    71 / 43 / 11 м²
    поверх 14 з 16
    1 р. тому
    2 Комн Квартира Новострой метро Проспект Гагарина 5 мин Ваша новая квартира – начало счастливой жизни! Удобство и комфорт рядом с тобой! Агентство недвижимости Мегаполис+ предлагает реальную 2х комнатную квартиру в новостройке комфорт-класса ЖК"Левада 2", по адресу: ул.Заливная, 8А. Новый 16-ти этажный дом, с современной планировкой, от надежного застройщика Жилстрой–1. Дом Сдан в 2021г! Документы на руках! Подключен ко всем коммуникациям, есть отопление, работает лифт. В квартире сделаны качественные черновые работы: -сухая стяжка пола; -штукатурка стен; -шумоизоляция; -разводка электричества; -разводка сантехники и труб; -выводы под кондиционер. О квартире: - на 14 этаже 16-и этажного...
  • продано
    Megapolis plus
    41 000 $
    493 $/м²

    Соборності України вул. (Дружби Народів), 277

    4 кімнати
    83 / 54 / 8 м²
    поверх 14 з 16
    1 р. 1 міс. тому
    Продаж 4 кімн кв Північна Салтівка -5 Вул Соборності України ( Дружби народів) 277 14/16 Зроблено перепланування зали, усі кімнати окремі. Залишається меблі та техніка. Можливий продаж по сертифікату є - відновлення Ціна 43000 [телефон приховано]Катерина АН Megapolis plus
  • продано
    Megapolis plus
    18 000 $
    545 $/м²

    Перемоги просп., 61

    1 кімната
    33 / 17 / 6 м²
    поверх 1 з 12
    1 р. 1 міс. тому
    Продам 1 к.кв на Алексеевке пр.Победы 61, 1/12 чешка, площадь 33/17/6. Квартира под ремонт, можно под офис (стомат, каб, нотариус, лаборатория и т.д). Отличное месторасположение - 5 мин М.Победа, рядом рынок, АТБ, РОСТ, КЛАСС, остановки общественного транспорта. Цена - 18000 $, торг уместен.
  • продано
    Megapolis plus
    26 500 $
    405 $/м²

    Зубарєва вул., 25

    Відеотур Рогань
    3 кімнати
    65 / 45 / 7 м²
    поверх 4 з 12
    1999 рік побудови
    1 р. 1 міс. тому
    Продам трикімнатну квартиру з незавершеним ремонтом у Роганському ж/м за адресою вул. Зубарєва, б. 25. Планування квартири-три окремі кімнати. Чешка, з двома балконами. Поруч школа, садок, ринок, супермаркет Клас. Кінцева зупинка маршрутки та коло 45 тролейбусів. Телефонуйте! [телефон приховано], [телефон приховано], [телефон приховано]
  • продано
    Megapolis plus
    40 000 $
    571 $/м²

    Клочківська вул., 195д

    3 кімнати
    70 / 42 / 9 м²
    поверх 4 з 16
    1 р. 1 міс. тому
    Агенція нерухомості Megapolis plus Пропонує Новий ексклюзивний обʼєкт у продажу 3х кімнатна квартира покращеного планування квадратний хол Вулиця Клочківська буд. 195 д 3 кімнатна 70 метрів 4/16 виконан капітальний ремонт Обладнана меблями та технікою Вартість 40 тисяч $ Телефонуйте! [телефон приховано], [телефон приховано], [телефон приховано]
  • продано
    Megapolis plus
    28 000 $
    444 $/м²

    Дерев'янка вул., 11

    3 кімнати
    63 / 45 / 7 м²
    поверх 2 з 5
    1 р. 1 міс. тому
    Агенція нерухомості Megapolis plus Пропонує Новий обʼєкт у продажу 3х кімнатна квартира Вулиця Деревянка, буд. 11 63 метри/45/7 2/5 капремонт Обладнана меблями та технікою. Вартість 28 тисяч Квартира вільна. Телефонуйте! [телефон приховано], [телефон приховано], [телефон приховано]
  • продано
    Megapolis plus
    20 000 $
    741 $/м²

    Перемоги просп., 74б

    1 кімната
    27 / 13 / 7 м²
    поверх 4 з 9
    1 р. 1 міс. тому
    Продам 1 кімнатну квартиру на Олексіівці , метро Перемога 10 хв пішки. Пр. Перемоги 74б. Одразу за супермаркетом «Рибне ремесло» на зупинці Сонячній. Квартира розташована на 4 поверсі /9 поверхового будинку. Загальна площа 27 м2 , площа кімнати - 13м2. В квартирі виконано заміну систем опалення, водопостачання та водовідведення, електричну проводку , двері та вікна . На балконі теж замінено склопакет та виконано ремонт . В квартирі загальний косметичний ремонт, гарний житловий стан . Залишається вся техніка : пральна машинка, холодильник , бойлер, кондиціонер та меблі : шафа , стіл письмовий , ліжко односпальне з матрасом , кухонні меблі . Розглянемо покупку по сертифікату . Пропози...

Центральний офіс

Харків, проспект Науки 58
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.